Tłumacz przysięgły języka hiszpańskiego

Anna Filipecka

tel: 22 465 96 26

tłumacze przysięgli w Hiszpanii

Tłumacze przysięgli w HiszpaniiOsoba, która chce w Polsce wykonywać zawód tłumacza przysięgłego ma przed sobą długą, żmudną i ciężką pracę. Wymogi, jakie musi spełnić pretendent ubiegający się o uzyskanie uprawnień tłumacza przysięgłego określa odpowiednia ustawa z dnia 25 listopada 2004 roku o zawodzie tłumacza przysięgłego, oczywiście późniejsze zmiany w jej obrębie są równie ważne i wiążące.


Read more...

jak zostać tłumaczem przysięgłym języka hiszpańskiego

Tłumacz przysięgły hiszpańskiegoJęzyk hiszpański jest jednym z najpowszechniej używanych języków świata. W 2006 roku szacowano, że jest to język ojczysty pięciuset milionów ludzi, dodatkowo uczyło się go jakieś sto lub sto pięćdziesiąt milionów. Również w Polsce coraz więcej osób decyduje się na naukę języka hiszpańskiego, często od Polaków można usłyszeć, że jest to język łatwy i ładnie brzmiący.


Read more...

tłumaczenia przysięgłe: Język hiszpański

Język hiszpański- tłumaczenia przysięgłeJęzyk hiszpański należy do języków romańskich grupy języków indoeuropejskich, wraz z takimi językami, jak francuski, portugalski, włoski, rumuński, oksytoński (prowansalski) i kataloński. Osoba, która nie zajmuje się na co dzień językami może myśleć, że "język hiszpański" to jeden konkretny język, jak na przykład polski. Niestety, jest to bardziej skomplikowane, niż może się wydawać.

Regiony Hiszpanii

Hiszpania jest podzielona na siedemnaście wspólnot autonomicznych, regionów.


Read more...

Logo MIW- tłumaczenia  © 2009-2021, MIW. All Rights Reserved.